Katalog
Palachova 1102/10, 500 06 Hradec Králové
Naše adresa:
Palachova 1102/10, 500 06 Hradec Králové
Pracovní doba
Hodiny obchodu:
  • Po - Pá - 06:00 - 20:00
  • Sobota - 07:00 - 20:00
  • Neděle - 08:00 - 20:00

Informace o doručení

OPATŘENÍ BĚHEM SITUACE COVID:

Vážení zákazníci, 

vzhledem k aktuální pandemické situaci Vás žádáme, abyste nás dopředu informovali, pokud se nacházíte v domácí karanténě, nebo jste pozitivní na Covid -19.  Při doručování budeme závoz plánovat na základě této skutečnosti tak, aby nedošlo ke kontaktu při předávání zboží a zabránili jsme tak riziku dalšího rozšiřovaní nákazy. 

V rámci standardní dopravy není zahrnuta vykládka zboží. V případě, že se bude jednat o větší objednávky, kdy bude řidič zboží z auta vykládat (netýká se balíků), budeme účtovat případné náklady za vykládku zboží.

Děkujeme za pochopení

 

DOPRAVA ZDARMA


Nechte si zboží dovézt k Vám domů. Ušetříte čas i peníze! 
Nakupte materiál za více než 19.000 Kč vč. DPH a máte od nás  DOPRAVU ZDARMA! 

Při nákupu 10.000 - 19.000 doprava 1000,- Kč vč. DPH. Takový bonus vás jistě potěší.

Vykládka a složení zboží nejsou zahrnuty v ceně dopravy. Přepravu zajišťují nezávislí dopravci s auty do 3,5 tuny bez hydraulické ruky a skládacího čela, u objednávek velkého objemu nebo hmotnosti kamionem a auty do 7,5 tuny. Raději si předem zajistěte pomocníky a dostatečný prostor pro vykládku, předejdete tak zbytečným komplikacím.

Doprava stavebnin je specifická záležitost. Zákazníci se nás často ptají, proč nemáme předem přesně vyčíslenou cenu dopravy. Tu ovlivňuje hmotnost, objem a charakter materiálu, přepravní vzdálenost, anebo typ vozu. Vždy pro vás vybíráme ten nejvhodnější a nejvýhodnější způsob dopravy, abychom společně šetřili náklady i životní prostředí. 

Stavební materiál Vám na přání zavezeme až na stavbu kamkoliv po celé ČR. Při objednávce zaškrtněte „Doprava až k Vám“. Nic neriskujete, objednávka je pro Vás zatím nezávazná. Po jejím přijetí Vám vyčíslíme přesnou cenu dopravy, kterou Vám oznámíme telefonicky či zprávou do e-mailu. Po uhrazení faktury Vám zavolá dispečer dopravy, se kterým si domluvíte přesný den a přibližný čas závozu. U některých produktů je také uvedeno, od jakého množství je doprava kamkoliv po celé ČR zdarma.Berte prosím na vědomí, že dodávané zboží může být zaváženo vysokotonážním nákladním automobilem. Z tohoto důvodu nelze zboží dopravovat po nezpevněných komunikacích, polních cestách, do zahrádkářských kolonií apod. V případě nedodržení této podmínky, může být doprava prodejcem odmítnuta.

 

Možnosti dopravy

       1.osobní odběr

       2.doprava přepravní službou

 

Možnost platby

Platby přijímáme bankovním převodem, vkladem na účet i poštovní poukázkou.U některý zboží je možnost zaplatit dobírkou.


Osobní odběr

Objednaný stavební materiál můžete odebrat v našich smluvních skladech pouze pokud je zboží skladem na danej pobočce. Osobní odběr materiálu není nijak zpoplatněn.

Na odběrných místech není možné platit v hotovosti. Akceptujeme pouze platbu převodem. Děkujeme za pochopení.

Produkty, které není možné vyzvednout osobně, rozvážíme přímo k vám. Tato informace je vždy uvedena v detailu produktu na stránce e-shopu.


Doprava přepravní službou

Některé produkty je možné zaslat přepravní službou DPD. Jedná se především o drobné příslušenství, jednotlivé role textilií, fólií apod. Přepravní služba vyzvedne Vámi objednaný materiál na v příslušném skladu a přibližně do 2 dnů Vám ho zaveze na určenou adresu. Cena přepravy se stanovuje jednotlivě v závislosti na množství objednaného materiálu.

Akceptujeme pouze platbu převodem. Děkujeme za pochopení.