Katalog
Palachova 1102/10, 500 06 Hradec Králové
Naše adresa:
Palachova 1102/10, 500 06 Hradec Králové
Pracovní doba
Hodiny obchodu:
  • Po - Pá - 06:00 - 20:00
  • Sobota - 07:00 - 20:00
  • Neděle - 08:00 - 20:00

DOPRAVA ZDARMA


Nechte si zboží dovézt k Vám domů. Ušetříte čas i peníze!


Nakupte materiál za více než 19.000 Kč vč. DPH a máte od nás  DOPRAVU ZDARMA!

 

Při nákupu 10.000 - 19.000 doprava 1000,- Kč vč. DPH. Takový bonus vás jistě potěší.

 

Vykládka a složení zboží nejsou zahrnuty v ceně dopravy. Přepravu zajišťují nezávislí dopravci s auty do 3,5 tuny bez hydraulické ruky a skládacího čela, u objednávek velkého objemu nebo hmotnosti kamionem a auty do 7,5 tuny. Raději si předem zajistěte pomocníky a dostatečný prostor pro vykládku, předejdete tak zbytečným komplikacím.

 

Doprava stavebnin je specifická záležitost. Zákazníci se nás často ptají, proč nemáme předem přesně vyčíslenou cenu dopravy. Tu ovlivňuje hmotnost, objem a charakter materiálu, přepravní vzdálenost, anebo typ vozu. Vždy pro vás vybíráme ten nejvhodnější a nejvýhodnější způsob dopravy, abychom společně šetřili náklady i životní prostředí.

 

Stavební materiál Vám na přání zavezeme až na stavbu kamkoliv po celé ČR. Při objednávce zaškrtněte „Doprava až k Vám“. Nic neriskujete, objednávka je pro Vás zatím nezávazná. Po jejím přijetí Vám vyčíslíme přesnou cenu dopravy, kterou Vám oznámíme telefonicky či zprávou do e-mailu. Po uhrazení faktury Vám zavolá dispečer dopravy, se kterým si domluvíte přesný den a přibližný čas závozu. U některých produktů je také uvedeno, od jakého množství je doprava kamkoliv po celé ČR zdarma.Berte prosím na vědomí, že dodávané zboží může být zaváženo vysokotonážním nákladním automobilem. Z tohoto důvodu nelze zboží dopravovat po nezpevněných komunikacích, polních cestách, do zahrádkářských kolonií apod. V případě nedodržení této podmínky, může být doprava prodejcem odmítnuta.


Napsat zpětnou vazbu

Upozornění: HTML kód není povolen.
    Nejhorší           Nejlepší